0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мачка Гребење Мачка Гребење Брановидни Хартија Дрво Мачка Scratcher Одбор Мачка Кревет Мачка Играчка Големи Димензии Гребење Мачка Играчка Картонска Подлога Мелење Н?

Мачка Гребење Мачка Гребење Брановидни Хартија Дрво Мачка Scratcher Одбор Мачка Кревет Мачка Играчка Големи Димензии

DEN 2663.28
Това е достапна

Износот

Главната функција на гребење мачка одборот е да го привлече мачка внимание, за да се избегне мачка од оштетување на мебел, и нема потреба да се грижите за мачката шепи се изгребани. ★Тоа е притисок и носат отпорни : обезбедување удобно стружење и спиење простор за домашни миленици. ★Материјал : Направен од брановидни одбор и дрво, воопшто не грижете се за повреда на мачки прсти.Добро дизајниран според мачка навики, тоа е практично, креативни, еко-пријателски, простор-за заштеда на енергија и мулти-функционална. ★Во согласност со мачка е мека и тешка телесна структура, погоден за фитнес, масажа, clawing и тоа доведува да мачка здравје. ★Дневна одговара на вашиот маче е нула и спиење потреби, погоден за спиење и да игра, спречување на гребење вашиот мебел.Не само мачка нула одбор, но исто така и удобен салон; - заштита на вашиот мебел од гребнатини.

За стоката

Слична стока во категоријата