0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мачка Гребење Мачка Гребење Мачка Scratcher регулируема Облегалка, Премија Гребење Мачка Подлога, Мачка Нула Подлога Дневна со Catnip за Мебел Заштита (Големина : 47.5x23cm)

Мачка Гребење Мачка Гребење Мачка Scratcher регулируема Облегалка, Премија Гребење Мачка Подлога, Мачка Нула Подлога

DEN 2654.16
Това е достапна

Износот

Мачка scratchers може да им помогне на мачки се пропустливи нивните емоции и да се зголеми вежба.Зошто се користи scratcher?1.Ако сте на сите незадоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат, ние ќе обезбедиме решенија во рок од 24 часа.За боја разлика : производот е снимен со независни физички објекти, но поради снимање технологија, осветлување, животната средина, екранот параметри и други проблеми, може да биде боја разлика помеѓу вистински објект и примена слика. Заштита на мебел : промена на мачката внимание на гребење одбор за заштита на троседот, седиште, и кабинет дома. *Премиум Квалитет : Оваа Мачка гребење подлога е направен од висока густина картонот, еко-пријателски, нема да му наштети на мачка од ноктот и се штетни за човековото тело, лесно да се деградација од страна на природата, тоа не само што имаат силна способност на стрес-отпорни и свиткување-отпорни, но исто така се Идеални за здрава канџи одржување, вежбање/тонирање на мускулите и ублажување на стресот.Кога подигање на мачка, треба да се подготви нула одбор за мачка.Применливи предмети : важечки за сите видови на cats Tips Keep овој производ сува и не ставајте го во влажна место.За product Name : Мачка Scratcher/Гребење Мачка Подлога/Мачка Нула Pad Material : брановидни paper Features : мачки за мелење на нивните канџи, одмор, игра, и нула, со различни игра методи за спречување на мебел штета.Производ description12 MM дебелина на состојба, високо ладно и отпорност на топлина stability This единствена мачка scratcher софа, кој исто така двојки како пријатна мачка безделник е обликуван како удобна столица со дополнителна заштита на дизајн.Бесплатни catnip на индивидуални пакувањето е вклучена да ја зголеми вашата мачка е интереси во гребење одбор. *Висок квалитет на брановидни хартија : Изберете висок квалитет на брановидни хартија дека е еколошки и дебели и заврши, со рамна преглед, тесни разделување празнини, и цврст и издржлив комбинација.

За стоката

Слична стока во категоријата