0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Декоративен Премаз Решетката за Ѕид - Големи Закачалка со Полица и 6 Куки за да се Поедностави Вашиот Дом

Декоративен Премаз Решетката за Ѕид - Големи Закачалка со Полица и 6 Куки за да се Поедностави Вашиот Дом

DEN 671.28
Това е достапна

Износот

Организацијата Во Своите Најдобри : Што е фантастичен начин да се чува сите essentials уредни и чисти во едно место!Ѕидот монтирани грб rack (7.5x23") има 6 двојно куки овозможување да се откажам 12+ објекти како што се палта, кеси & копчиња.Екстра Складирање?Секогаш Паметна Идеја : Дали вие го користите ѕид куки за палта, бања крпи, dishcloths во кујната или во било која друга област од својот дом, на врвот полица (длабочина : 3.8") со дополнителни складирање е секогаш добредојдени!.Убава Селски Око-Catcher : Ќе се закачи на естетски дизајн на ѕид грб пропелер!Направени од прекрасни изгорени борови дрва w/ браун ѕид полица со куки - селски талент за вашиот ходникот, mudroom и повеќе.Супер Лесно Да се Инсталира : грбот решетката за ѕид вклучува сите потребни хардвер монтажа, вкл.завртки и dowels за брза и лесна инсталација на ѕидот.Искра Радост Со Средена Бесплатно Дома : Уредна куќа, уредно ум?Нашите закачалки за ѕид со практични полица простор треба добро опремени за домашна дека носи парче од умот!.Боја : Кафена | Големина : 23 во.

За стоката

Слична стока во категоријата