0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BAOEF Грб Кука,Железо Закачалка Решетката за Куче Миленичиња Поводник, Капи, Копчиња, Бања Крпи, Облека, Облека Ѕид Плакар Облека Бања Гаража Домашна Организација, Скл

BAOEF Грб Кука,Железо Закачалка Решетката за Куче Миленичиња Поводник, Капи, Копчиња, Бања Крпи, Облека, Облека

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

Пакетот Вклучува : 2 *BAOEF грб куки, завртки, пластични проширување сидро, миење и капа АПЛИКАЦИЈА : BAOEF метална кука е комунални како облека железнички кука, шапка кука, рака крпа кука, сад крпа кука, бања пешкир носителот, шамија закачалка, или како ѕид кука да се одржи вашата чанта, копчиња, чанти, ремени.Можете да ги користите во вашата медицинска статистика, foyer, пред вратата, вашето дете соба и сл. Атрактивни : грбот куки се вклопи во вашата соба лесно и се навистина убава во лицето.Тоа е одличен избор, како модерен декор додавање на вашето купатило, entryway, кујна, спална соба, плакар, канцеларија или хотел. *Или можете линија нив во ред за крпи виси во бањата.Неговиот изглед е спреј сликарство па тој не се фаќа за исклучување на палта, но, ве молам да не се судираат со остри објекти за да се спречи гребење. Димензии : ве Молиме проверете детални димензионални цртање на левата страна.Димензии : ве Молиме погледнете на производ слики погоре.Бренд : BAOEF Име : BAOEF Грб Шапка Кука Рек Материјал : Изградени од премиум железо метал.Тоа е привлечен убавина и елегантен карактер прави да се замисли соба простор за вашите деца.Метал е неверојатно дебели и цврсти.Хром позлата заврши.Како да се инсталира : ◆Линија до основата на ѕидот и го определуваат позиции на двете дупки на ѕидот ◆Вежба дупки во позиција го одбележаа, потоа допрете пластични dowels во ѕидот ◆Линија до база и да се стави на гром подлошки преку завртка, свртете го завртки тесна ( ве Молиме оставете 1mm јазот помеѓу навој на главата и на база за поставување на декоративни ззп) ◆се Инсталира на завртката капи НА ГРБ КУКА Е USEED НАСЕКАДЕ ВО ВАШИОТ ЖИВОТ – HOME, ГАРАЖА, КАНЦЕЛАРИЈА, И УЧИЛИШТЕ.На блек метал е толку елегантни , страшни и стилски. Цврста конструкција : На јадицата е направен од железо, а површината е со спреј лак.

За стоката

Слична стока во категоријата