0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
НИ Товар Контрола 4040 Tailboard Блок (3/4 Инчи Жица x 6 Инчи Sheave) 2 Пакет

НИ Товар Контрола 4040 Tailboard Блок (3/4 Инчи Жица x 6 Инчи Sheave) 2 Пакет

DEN 3839.76
Това е достапна

Износот

Работно Оптоварување Граница : 16,000 lbs.Пауза Сила : 80,000 lbs.Димензии : 3/4" жица x 6" sheave.Доаѓа со маснотии порта.Количина : 2. Оваа tailboard блок е изграден со работно оптоварување граница од 16,000 lbs и се скрши силата на 80,000 lbs.6 инчен sheave accommodates на 3/4 инчи жица.

За стоката

Слична стока во категоријата