0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TKSTAR 4G GPS Tracker за Возила 10000mAh Магнетни Автомобил GPS Tracker Локатор Реално време Анти-Кражба Следење Уред за Возила, Мотоцикли, Камиони, Бродови - 4G TK905B

TKSTAR 4G GPS Tracker за Возила 10000mAh Магнетни Автомобил GPS Tracker Локатор Реално време Анти-Кражба Следење

DEN 2159.52
Това е достапна

Износот

★【Најновите 4 G LTE Мрежа】 : 4 G GPS Tracker е компатибилен со 4 G LTE+3 GWCDMA+2 G GSM мрежа, можат да работат совршено во сите земји ширум светот и не се грижите за надвор-од. ★【Реално време Следење На Google Maps】 : ќе може реално време да ги следи вашите целни на google maps преку mobilephone, таблети и компјутер, и minumum испратите интервал е за 10 секунди. ★【GPS+LBS Двојно Позиционирање Начини】 : Ако gps сигнал е добро, уредот ќе се лоцира преку gps сателит(точноста е 5-10m), ако не, уредот ќе се лоцира преку LBS(точноста е 100-2000m)!. ★【Гео-Ограда】 : Поставување на еден или повеќе специфични области(дома, компанија) за тракерот за да ги ограничите неговите движења во рамките на некоја област.Одделението ќе испрати аларм информации за АПЛИКАЦИЈА и web сервер кога тоа оди надвор од или се во оваа област. ★【Веб Платформа за Следење и Мобилен СТАН】 : ЖИВОТ БЕСПЛАТНО !Веб сервер и двете i OS и Android верзија на АПЛИКАЦИЈАТА се достапни! 【Ве молиме имајте на ум : Тоа бара локалните 4 G SIM картичка. (SIM Картичката НЕ се Вклучени)】.

За стоката

Слична стока во категоријата