0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZEERKEER 3G Автомобил GPS Тракер со SIM Картичката 7800mAh Магнетни Скриени GPS Tracker за Возилата во Реално Време Анти-Кражба Уреди за Следење Автомобил, Мотор, Камион, Флоти и Бро

ZEERKEER 3G Автомобил GPS Тракер со SIM Картичката 7800mAh Магнетни Скриени GPS Tracker за Возилата во Реално Време

DEN 825.60
Това е достапна

Износот

★【SIM Картичка Вклучени】 : TKSTAR TK915 3 G Автомобил Tracker вклучува SIM Картичка и 2 за Слободни Месец Услуга.Бесплатен пробен период за првите два месеци по SIM картичката е активирана.По два месеци, на подолг истече датум можете да изберете да се обнови, поевтина цена. ★【Реално време и Прецизното Позиционирање】 : GPS/КГ двоен режим на позиционирање, Ако GPS сигнал е добро, уредот ќе се лоцира преку gps сателит, ако не, уредот ќе се лоцира преку LBS!Под GPS лоцирање на владата, точноста е 5-10 метри, под LBS лоцирање на владата, точноста е 100-1000 метри!. ★【Мулти-функција】 : SMS/APP/Веб платформа за следење во реално време, Гео Ограда, Над-брзина на Алармот, Шок Алармот, нисконапонски Аларм, Power-saving Режимот, 90 Дена Историја Песна Меморија.Сите овие карактеристики може да се гледа во живо на вашиот телефон за вашиот мир на умот. ★【Моќна Магнетна】 : Вграден-во 6pcs магнети со супер силна моќна магнетна, автомобилот тракерот за локација може да биде инсталиран брзо и трајно.Само закачите на било железо површина, еден втората инсталација. ★【Супер Долго Време во Мирување】 : во Неа се вградени 3.7 V 7800m Ah Батерија Li-ion батерија, може да екранот во мирување до 80 дена.Ова е идеален избор ако не сакате да ја полните тоа премногу често.

За стоката

Слична стока во категоријата