0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Winnes 4G GPS Tracker за Возила Автомобил, Мотоцикл Камиони, Автомобили GPS Tracker Магнетни GPS Локатор со 10000mAh Реално Песна Уред Точна Позиција за iOS и Андроид Живот Бесплатен СТА

Winnes 4G GPS Tracker за Возила Автомобил, Мотоцикл Камиони, Автомобили GPS Tracker Магнетни GPS Локатор со 10000mAh

DEN 718.80
Това е достапна

Износот

Веб Платформа за Следење и Мобилна АПЛИКАЦИЈА за i OS и Android уред : ЖИВОТ БЕСПЛАТНО !Спецификации : Димензии : 3.Со 2 спиење режими за заштеда на енергија.7 V 7800m Ah Li-ion батерија, може да екранот во мирување до 80 дена.Одделението ќе испрати аларм информации за АПЛИКАЦИЈА и web сервер кога тоа оди надвор од или се во оваа област. Како тоа функционира?Секој пат кога ќе сакате да се лоцира tracker сите што треба да направите е да се јавите на SIM телефонскиот број или испрати текст порака.26" Тежина : 10. ♥【4 G Магнетни Возила GPS тракер со Историја Пат Репродукција】 СТАН и web сервер може да се забележи испратите податоци на 4 G следење GPS уред до 6 месеци, ќе може да репродукција историјата пат во секое време!.Ги пратите на локацијата на изгубени или украдени миленици, деца, стари лица и возила. Режим на спиење за Заштеда на Батеријата(СМС порака, повик ќе може да се разбудам на тракерот.Во неа се вградени 3. GPS LBS Двојна Позиционирање Начини 2. Историја Пат Репродукција 4.Било какви проблеми ве молиме да се чувствуваат слободни да го контактирате овластениот сервис тим преку Пораки.Ако сакате онлајн следење, тогаш вие само треба да се вклучи и да го поставите GPRS APN, тогаш влезете во СТАН/Веб Платформа со бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на тракерот(тоа е на задната страна на tracker).Откако ќе се поврзете на единица ќе ви прати SMS Текстуални пораки со помош на Google Maps линк.

За стоката

Слична стока во категоријата