0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4G Автомобил GPS Tracker, Водоотпорен Магнетни Автомобил Tracker 10000MAH Долг Режим во Реално Време Анти-Изгубени Следење Уред за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Бродови и Флот?

4G Автомобил GPS Tracker, Водоотпорен Магнетни Автомобил Tracker 10000MAH Долг Режим во Реално Време Анти-Изгубени

DEN 2159.52
Това е достапна

Износот

★【Реално време Следење】 : ќе може реално време следење на уред на google maps преку mobilephone, таблети и компјутер, и minumum податоци испратите интервал е за 10 секунди!. ★【Големи Батерија Капацитет】 : Вграден-во 3. ★【GPS+LBS Двојно Позиционирање Начини】 : Ако gps сигнал е добро, уредот ќе се лоцира преку gps сателит, ако не, уредот ќе се лоцира преку LBS!Точноста е до 5-10 метри.Откако ќе се поврзете, единица ќе ви прати SMS Текстуални пораки со помош на Google Maps линк. apnuser123456 "APN име" (нема потреба да го поставите ако без apnuser) 4.Работата е едноставна.Ако АПЛИКАЦИЈАТА прикажува "Не Овозможи" или "Offline", ќе мора да подесите APN прво.апликација и веб-сајт живот слободни.★【4 G Мрежа GPS Tracker】 : lt е компатибилен со 4 G LTE+3 GWCDMA+2 G GSM мрежа, можат да работат совршено во сите земји ширум светот и не се грижите за надвор-од. apnpasswd123456 "лозинка" (нема потреба да го поставите ако без лозинка), на Пример : За Speedtalk SIM картичка во Америка, APN informtaion е како што следи : APN име : mobilenet APN име : (не) APN лозинка : (ниту еден), Тогаш испрати следните текстуални пораки една по една да подесите apn (постои простор по 123456 ) : 1. apn123456 "APN името" 3.Ние препорачуваме Speedtalk SIM картичка.Како тоа функционира?Секој пат кога ќе сакате да се лоцира tracker сите што треба да направите е да се јавите на SIM телефонскиот број или испрати текст порака.Прво, Треба да се бара превозникот за APN informtaion на SIM картичката во tracker .7 V 10000m Ah литиум батерија батеријата време на Мирување : 80 дена Работното време : 1-2 недели Димензии : 90 x 72 x 32-милиметри Тежина : 235 Пакет : 1 x 4 G GPS Tracker 1 x USB кабелот 1 x Складирање торба 1 x прирачник за Корисникот. ★【Бесплатна Инсталација со Силен Магнет】 : Изграден во 5pcs моќни магнети, тоа може да биде цврсто прикачен на било железо површината на возила и не се најде, дури и под автомобилот.

За стоката

Слична стока во категоријата