0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BEARPAW Жените Alyssa Подигање на Глуждот

BEARPAW Жените Alyssa Подигање на Глуждот

DEN 1200.00
Това е достапна

Износот

100% Велур.Увезени.Обоена овчо крзно од Кина.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу глуждот-високи од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Подигнете отворање мерки околу 10" наоколу.УДОБНО ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - На BEARPAW Alyssa Жените Подигање на Глуждот е совршен зимски говорница да покаже исклучите вашиот стилски чорапи или хулахопки.Така лесно да се повлече и исклучување, може да се носат како пантофли премногу!.ПРИЈАТНА ОВЧА & ВОЛНА МЕШАВИНА НАДЕЖ : Нашиот 5-инчен вратило висина на Жените Alyssa се Лизга На Говорница располага со овча и волна мешавина обвивка која го регулира температурата на телото да ги задржи нозете топло.Во овча удобност footbed обезбедува дополнителни мекост и го намалува нога замор.ИЗДРЖЛИВИ OUTSOLE ЗА ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО УПОТРЕБА : На BEARPAW Alyssa е издржлив лесни разнесени гумени outsole го прави овој жените глуждот подигање на совршен внатрешна/надворешна избор.NEVERWET ТЕХНОЛОГИЈА : Третираат со Never Wet® технологија која е дизајниран да издржи до 40 миење циклуси и се уште се обезбеди силна отпорност на вода.Оваа додаде заштита против елементи е совршен за дождлив или снежните денови!.НАШИТЕ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : 100% Money-Back Гаранција за квалитет, Без Прашања Праша!Ние ќе понуди 30 ден пари гаранција за враќање на овој производ само ако се купи директно од BEARPAW СЛУЖБЕНО лице. 5 инчен подигање волна мешавина гумен ѓон Bearpaw Обувки е направен за удобност со современ стил.Нашите обувки е изработен од квалитетни материјали кои обезбедуваат органски убавина која е погоден за носене година.

За стоката

Слична стока во категоријата