0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бубачки Гел лак за Полнење, Сирена 20 Бои Впие Исклучување Гел лак Дополнителен Комплет со 1 База Грб 1 Сјајни & 1 Мат Врвот Палто 3 Помине Четки 6 Бои, Сјај 1 Сирена Нокти

Бубачки Гел лак за Полнење, Сирена 20 Бои Впие Исклучување Гел лак Дополнителен Комплет со 1 База Грб 1 Сјајни

DEN 1199.76
Това е достапна

Износот

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Бубачки ноктите боја трендови 2021 ,20 x Мини Гел лак Бои (5ml секое шише) + 3 x Нема да ја бришам База и Сјајни & Мат Горниот Слој ( 7.5 ml секое шише).Сирена Мантра е полн спектар на секоја сенка за океански теми за ова лето!.Идеален Подарок за Неа : Бубачки 2021 светла лето ноктите гел лак комплет доаѓа во прекрасен подарок кутија.Тие се соодветни за било кој празник или посебен настан,како што се роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените подароци.Нема повеќе да се борат да се одлучи кои бои треба да ги одберете.Глам и сјај на ноктите дизајни може слободно да се заврши со овие живописни бои гел.Натопете исклучување Гел лак : Пинк гел лак за полнење Пурпурна Зелена Сина Искра гел лак треба да се излечат, под ноктите светилка.Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED 60-120 секунди.Здрав и Лесен за Апликација : 9 Toxin Слободни Состојка ја прави безбедно и има низок мирис.Со соодветна пријава, траат најмалку 3 недели.uñas де моб 2021. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може да предизвика алергиска реакција од страна на кожата контакт.Прочитајте ги упатствата за употреба внимателно.Професионално формулиран и се користи само за нокти.Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.Во случај на контакт со нив, веднаш исплакнете со вода.Ако постои било каков инцидент, обратете се на лекар веднаш.Прекинете да го користите производот ако црвенило и чешање се развие.Да се чува вон дофат на деца.

За стоката

Слична стока во категоријата