0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
60 Компјутери Мини Инка,Јасно Пластика Funnels за Шише Пополнување, Парфеми, Етерични Масла, Лабораторија за Шишиња.

60 Компјутери Мини Инка,Јасно Пластика Funnels за Шише Пополнување, Парфеми, Етерични Масла, Лабораторија за Шишиња.

DEN 2208.00
Това е достапна

Износот

Големина Количина : 60 Компјутери јасно мини инка ќе се продаваат заедно.Големина : 1.7 x 1.3 x 0.3 инч.ЈАСНО МАТЕРИЈАЛ : Направени од храна одделение PP материјал, издржлив, лесен за чистење и лесен за користење, нема да излегуваат во јавноста кога дампинг на етерични масла или други течноста во шишето.ШИРОКА УПОТРЕБА : се Работи добро со било каква форма на течност, како и малите објекти, како што се песок и слични материи.Мини големина и одлична за дома, на патување, лабораторија, итн.МИНИ И КОРИСНИ : Мал волумен инка, лесен за користење, носење и чување.Голема за да се направи нафта мешавина, домашно парфем или етерично масло итн.Исто така, совршен за лабораториски шише и хемиски течност. 100% гаранција за брза испорака и добри услуги на клиентите.Мини Пластична Инка, Тие се мини и исклучителна,погоден за шише парфем,етерични масла и друга течност, за Да се спречи истекување на течен кога фрлаат течноста во шишето, PP материјал,издржлив.

За стоката

Слична стока во категоријата