0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Peptamen 1.5 - Ванила - 250 mL krabičkách - Случајот на 24

Peptamen 1.5 - Ванила - 250 mL krabičkách - Случајот на 24

DEN 5120.88
Това е достапна

Износот

PEPTAMEN 1.5 Завршено Високо Калории Елементарен Исхрана е подготвен да се користи за целосен или дополнителен цевка за хранење.Тоа е специјално формулиран за лесно варење и апсорпција за пациенти со оштетување на гастроинтестиналниот функција и нормален или зголемен калории барања.PEPTAMEN 1.5, исто така може да биде корисно како ноќни хранење, како двојна хранење со TPN или како транзиција исхрана од TPN.НЕ ЗА PARENTERAL УПОТРЕБА КОЈА НЕ Е ЗА ЛИЦА СО GALACTOSEMIA.

За стоката

Слична стока во категоријата