0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Freewheel Отстранување Приклучок 13 Компјутери Алтернатор Freewheel Макара Отстранување Штекер Малку Сет Универзална Гаража Услуга Алатка За Полнење

Freewheel Отстранување Приклучок 13 Компјутери Алтернатор Freewheel Макара Отстранување Штекер Малку Сет Универзална

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Удар моделирана пластична случај чува сите алатки организиран и лесно да транспорт.Pefectly погоден за unviersal автомобили ,како што се Фиат Мерцедес-Benz Renault Седиште Порше.Појачани и зацврстен јаглероден челик за максимална издржливост.), Хексагонални : 8, 10mm1pc 33 Заби Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 33 Заби Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 22mm Хексагонални Алтернатор Nut1pc 4 поени Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 1/2" Плоштад Вози x 10мм Хексадецимален Малку Адаптер.Користи да се замени слободни тркала pulleys на одредени видови на alternators.Лесен за употреба,високо ниво на прецизност и квалитет,повеќе удобен и практичен. 【Гаранција Услуга】Како одговорни продавачот ,ние обезбеди за задоволување на производи и услуги.Одговара за Мерцедес, одговара за "Рено", одговара за Седиште, и одговара за Порше. 【Лесен за Употреба】Професионални авто алатки, вклучувајќи делови и приклучоци, осигурување на квалитетот.Ако имате било какви прашања во врска со нешто,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе контактирајте го нашиот техничар тим да ви даде совршено решение за тоа во рок од 24hours.【Лесен за Употреба】Професионални авто алатки, вклучувајќи делови и приклучоци, осигурување на квалитетот.Професионални авто алатки, вклучувајќи делови и приклучоци, осигурување на квалитетот.), Tx-Ѕвезда : T40, T502pcs 75mm(L.Карактеристики : Материјал : CR-V, јаглерод steel Color : Како слика shown Blow Моделирани Случај Големина : Прибл.

За стоката

Слична стока во категоријата