0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SHANG-ЈУНИ Flywheel Variator Спојки Spanner Клуч за Мотор Појас Макара Отстрани Носителот Поправка Алатка за Заклучување

SHANG-ЈУНИ Flywheel Variator Спојки Spanner Клуч за Мотор Појас Макара Отстрани Носителот Поправка Алатка за Заклучување

DEN 1888.80
Това е достапна

Износот

Тежина : 580g.Боја : црна.Големина : 34*8*4cm.Вкупна должина : 310mm.Максимална отворање рака е растојание : 105mm.Материјал : Јаглероден Steel Model Број : BS15 Features : Multifunctional Type : Мотоцикл wrench Flywheel клуч : Мотоцикл wrench Color : black Size : 34*8*4cm Overall должина : 310mm Maximum отворање рака е растојание : 105mm Material : metal Delivery1 * flywheel variator спојки spanner1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-2cm грешка.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Мониторот калибрација е во согласност и бојата на објекти прикажани на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За стоката

Слична стока во категоријата