0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Freewheel Макара Отстранување Комплет, 13 Компјутери Алтернатор Freewheel Макара Отстранување Штекер Малку Сет Гаража Услуга Алатка За Полнење

Freewheel Макара Отстранување Комплет, 13 Компјутери Алтернатор Freewheel Макара Отстранување Штекер Малку Сет

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

【Се применуваат за】 Одговара за Ауди, одговара за BMW, одговара за Fiat, одговара за Мерцедес, одговара за "Рено", одговара за Седиште, и одговара за Порше.Професионални авто алатки, вклучувајќи делови и приклучоци, осигурување на квалитетот. 【Исклучителна материјали】Оваа Freewheel Макара Отстранување е усвоен за да се стврдне и зацврстен јаглероден челик за максимална издржливост.Удар моделирана пластична случај чува сите алатки организиран и лесно да транспорт. 【 Одлични Перформанси】Прецизната изработка, премиум квалитет, Високо квалитетен производ со стабилни карактеристики за долг животен пат.Користи да се замени слободни тркала pulleys на одредени видови на alternators. 【Удобен да го Инсталирате】На Freewheel Отстранување Приклучок е лесно да се инсталира, Оригиналната стандард, директно замени стариот. 【Без ризик Купување】 : Нашата главна цел е да се направи вашата нарачка среќно и вие сте задоволни со нашите производи.Ако не ви се допаѓа нашиот производ или се неисправни објектот,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро.Само обидете се тоа!.Карактеристики : Материјал : CR-V, јаглерод steel Color : Како слика shown Blow Моделирани Случај Големина : Прибл. 21 x 15.5 5cm x / 8.27" x 6.1" x 1.97"Алатки Големина : Како слика shown Package Тежина : Околу. 1250g / 44.1 oz Package се Вклучени : 1pc M10 Spline Алтернатор Комбинација Малку Socket1pc T50 Tx-Ѕвезда Алтернатор Комбинација Малку Socket2pcs 75mm(L.), Spline : М8, M102pcs 75mm(L.), Tx-Ѕвезда : T40, T502pcs 75mm(L.), Хексагонални : 8, 10mm1pc 33 Заби Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 33 Заби Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 22mm Хексагонални Алтернатор Nut1pc 4 поени Алтернатор Нут со 17mm Хексадецимален Tip1pc 1/2" Плоштад Вози x 10мм Хексадецимален Малку Адаптер.

За стоката

Слична стока во категоријата