0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bayelon Полно Зрно Кожа Три Пати Паричникот Случај за iPhone 13 Про Max - [2-во-1], кој се одвојува Магнетни прекривачот со Картичка Слотови, Трајни Рамка Случај (Антички Камила)

Bayelon Полно Зрно Кожа Три Пати Паричникот Случај за iPhone 13 Про Max - [2-во-1], кој се одвојува Магнетни прекривачот

DEN 1917.60
Това е достапна

Износот

Направени од високо-квалитет полно зрно кожа и со голема простор за вашите пари и парични картички.Силна двојно магнет наменета за обезбедени затворање и лесен пристап до телефонот.Паричникот помага во заштитата на вашиот телефон од гребење и пад.Изградена во 8 картичка слотови за да безбедно се одржи кредитна картичка /ПРОЕКТ за лесен пристап со 2 парични џебови.Кажете збогум на потребата за посебна паричникот и ослободи простор во вашите џебови.

За стоката

Слична стока во категоријата