0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZXL Компатибилен со Галакси A91 Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон Случај Покрие со врвка за околу Рака за Samsung Галакси A91 Розово Зла?

ZXL Компатибилен со Галакси A91 Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон Случај Покрие

DEN 316.80
Това е достапна

Износот

Стенд функција може да ви обезбедува со прилагодливи & удобно агли на гледање за да го прочитате вашиот e-книга или гледате видео записи. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Само snap на тоа, размавта тоа се затвори, и да се подготвени да си одат!Кога ќе сакате да го исклучите, само да го направи тоа, не грижете се за тоа вашиот телефон ќе добие гребење или во случај ќе биде скршен.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.TPU е хибриден материјал, многу густа и мазна гума.[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за Samsung Галакси A91 ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка.,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот.Карактеристики : 1.Содржина : -1 x ZXL Случај.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.Samsung Галакси A91 Паричникот Случај Со држачот на Погодно стојат функција ви овозможува да гледате филм или да пребарувате на интернет, без да мора да го држите телефонот. [Целосна Заштита] Samsung Галакси A91 Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.НЕМА ДА сакате да го ЗАШТИТИТЕ вашиот Samsung Галакси A91 телефон од Гребење, Прашина, и да Падне?Оваа кожа паричникот случај е совршен избор за вас.Како да го инсталирате и да го симнат?Специјално, ние изберете TPU случај наместо пластични случај прилог на внатрешноста.Картичка & Пари Слотови Дизајниран со повеќе картичка слотови и џеб за чување на пари, дополнителни транспарентен прозорец за да се задржи на фотографијата.

За стоката

Слична стока во категоријата