0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei P40 лајт 5G Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanya

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei P40 лајт 5G Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа

DEN 1312.80
Това е достапна

Износот

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време.2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат.3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно.4. Со картичката слотови, lanyard и паричник, практични и функционални.5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.Забелешка : актуелната производ е предмет на насловот модел, модел на машина на сликата е само за ефект референца.

За стоката

Слична стока во категоријата