0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Стр Smart (2020) Две Пеперутки Втиснување Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка & Паричникот & Lanyard (Боја : Темно

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Стр Smart (2020) Две Пеперутки Втиснување Шема Хоризонтална Флип Кожа

DEN 1336.80
Това е достапна

Износот

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време.2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат.3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно.4. Со картичката слотови и паричник, практични и функционални.5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

За стоката

Слична стока во категоријата