0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZXL Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9S Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон Случај Покрие со врвка за околу Рака за Xiaomi Redmi Забелешка

ZXL Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 9S Магнетни Кожа Случај [3 Карта Носителот] [Потпирачот Функција] Телефон

DEN 897.60
Това е достапна

Износот

[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 S ,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка. [Стилски Дизајн] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак. [Целосна Заштита] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] Xiaomi Redmi Забелешка 9 S Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Лесен дизајн со прецизност cut-испис овозможи лесен пристап до сите копчиња, камера, звучници и приклучок без отстранување на случај.

За стоката

Слична стока во категоријата