0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гребен на Жените Ѓумбир Сандали

Гребен на Жените Ѓумбир Сандали

DEN 670.80
Това е достапна

Износот

100% Гума.Увезени.Текстилните ѓон.Платформа мерки околу 0.75".КЛАСИЧЕН ФЛИП АПОСТОЛКИ : Гребен е Ѓумбир флип апостолки се рачно изработени за да биде со вас, без разлика каде вашата следна авантура ќе ве однесе.Класичен дизајн и флексибилност значи дека може да се беспрекорно да си одат од бранч на плажа свадба.ВОДА-FRIENDLY + ИЗДРЖЛИВИ : На Ѓумбир флип апостолки вода пријателски со тројна густина синтетички ЕВА изградба и гумен ѓон, што го прави, па можете да одат од палубата столици да бранови и било каде во меѓувреме.НЕВЕРОЈАТНИ ВЛЕЧЕЊЕ : Изграден околу три слоеви на иновативни материјали : супер-меки, contoured пена палубата за размена на инстант удобност, средна густина midsole за долгорочната поддршка и висока густина гумени outsole за влечење.ТКИВО на РАКА : мекото ткиво на рака обезбедува вашиот целата нога е удобно во Ѓумбир сандала.Без разлика на вашиот стил, различни видови на крајбрежни бои на располагање значи можете да најдете совршен пар.ПЛАЖА СЛОБОДНО : ГРЕБЕН ги поттикнува луѓето од целиот свет да се вратиме духот на плажа додека живеат од едно едноставно правило : Плажа Слободно.Нашите производи се дизајнирани да се направи да се чувствувате удобно во која било средина, без разлика дали сте на плажа или не.Мека, тенок ткаени полиестер рака.ГРЕБЕН flex тројно густина ЕВА изградба.Издржливи гумени outsole.Проверете сурфање, boardwalk велосипед, се исполнат девојки, зајдисонце пијалоци.Beaching слободно е тешка работа!Овие флип апостолки се направи на работа, со мека ремени, флексибилен тројно густина footbed и издржливи outsole.

За стоката

Слична стока во категоријата