0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Crocs Жените Kadee Ii Графички Флип Апостолки | Сандали

Crocs Жените Kadee Ii Графички Флип Апостолки | Сандали

DEN 454.80
Това е достапна

Износот

Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Пета мерки околу 0.54".СИМПАТИЧНА ги ИСПОЛНУВА УДОБНО : Сите потреби на повик, основните флип-апостолки и Crocs има совршена опција.Новиот Kadee II флип-апостолки за жените имаат sleeker, потенок ремени кои ќе се вклопат во одлично со секоја облека.ЛЕСНА : Овие удобно сандали за жените се неверојатно лесен, вода-friendly и buoyant.На Croslite пена нуди Исконски Crocs Удобност, со што овие на Crocs жените е потребно за одмор на плажа или flippin' околу градот.ОНА ШТО ГОЛЕМИНАТА ТРЕБА ДА ГО КУПИ? : Овие жени е флип апостолки нудат релаксирана одговара и ние препорачуваме да нарачате големина до следниот најголем цела големина.Костец во footbeds направи овие Crocs флип-апостолки на жените им треба за да се спречи лизгање додека пешачите.УДОБНО РЕМЕНИ : Овие жени е сандали имаат тенок ремени и мека TPU пети пост наменета за 360-степен на удобност.Флип-апостолки за жените да се лесни, разновиден и се подготвени за да се забавуваат кога и да сте.CROCS САНДАЛИ ЗА ЖЕНИТЕ : едноставен, но елегантен жените флип-апостолки се забавно да се облекуваат или фустан надолу.Овие се Crocs сандали жените треба да горното исклучување на нивниот стил, додека одржување на удобност.Неверојатно популарна Kadee II Флип добива надградба во овој графички верзија.Изберете помеѓу различни забава и флертувачки отпечатоци на footbeds или ремени.Овој лесен, удобна флип не се плаши да се навлажни, па чекор во, хит на плажа, да уживате и во вашиот ден во потполност.

За стоката

Слична стока во категоријата