0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Прескокнете Хоп Деца Прибор, Zootensils Вилушка & Лажица Сет, Еднорог

Прескокнете Хоп Деца Прибор, Zootensils Вилушка & Лажица Сет, Еднорог

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

Оваа симпатична вилушка BPA-free, Phthalate-бесплатно, ПВЦ-слободни.Опис на производот Оваа симпатична вилушка s лесно за малечки да се одржи.Нерѓосувачки челик глави се направи прибор чувствуваат многу пораснале за малечки.Комплетен сет со координирање Садови, Lunchie, Лигавче и Strawbottle.Издржливи меламнин чинии и чаши направи оброк забава!.Изолирани, избришете-чиста ручек торба со личноста во изобилие!.На симпатична лигавче дека се вклопува во својата сопствена мала торбичка!.Флексибилни слама завртува надолу за да остане чист!.

За стоката

Слична стока во категоријата