0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CFJKN Вежба Брануваа со Рачка Бар, Затворен 48inch Брануваа Прилагодливи Мини Брануваа Вежба Брануваа Rebounder Брануваа за Возрасни,Green_48in

CFJKN Вежба Брануваа со Рачка Бар, Затворен 48inch Брануваа Прилагодливи Мини Брануваа Вежба Брануваа Rebounder

DEN 8434.32
Това е достапна

Износот

Висок Квалитет - Вежба Брануваа Со Рачка Бар силна отпорни, мека и нежна површини тешки PP мат,нудејќи супериорна и импресивна отскокнување, без оглед на тоа како спорт не се деформирани.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Тивка и Безбедна Отскокнување Тешки Брануваа челична рамка и 6-нога основната рамка за здрав контрола и додаде стабилност.Три-брзо Прилагодливи создавање на чувство на качување додека стража, што тренингот повеќе ефикасност.прави Rebounder Скок Мат безбеден и тивок, додека скокање.Отстранлив Прилагодливи парапети - Кошарка Брануваа На стабилизирање бар овозможува зголемување на рамнотежата, флексибилноста и координацијата, најдобро со големина од 122x32.5cm/48x13inch, брануваа поддржува и до 300 кг, лесно да се соберат што е многу здрав, можете да може да отскокнување удобно.Виткање Брануваа за Возрасни - Преносни Прилагодливи 48inch Мини Парапет Безбедност Rebounder Брануваа која е погодна за возрасни деца и сите љубители на спортот, Брануваа вежби се идеален за мажите и за жените подеднакво се Користи во затворени простории или на отворено.ЛЕСНО ДА се НОСАТ Една на друга корист за пак да се врати е дека тоа го успорува atrophy во процесот на стареење.- Скокање го зголемува метаболизмот и ја подобрува одмор на метаболизмот, па можете да согорите калории долго по тренингот.- Пак да се врати може да се одржи на инциденти од болести на срцето со зголемување на липиди кои работат со протеини за да се движат на масти надвор на клеточно ниво.

За стоката

Слична стока во категоријата