0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JQDMBH Фен 1600W Допир Индукција Leafless Фен Топол и Ладен Воздух Постојана Контрола на Температурата Негативни Јони за Нега на Коса

JQDMBH Фен 1600W Допир Индукција Leafless Фен Топол и Ладен Воздух Постојана Контрола на Температурата Негативни

DEN 5048.16
Това е достапна

Износот

Компактен и лесен дизајн, многу погоден за патување.Оваа ергономски фен обезбедува единствен топлина за 50 проценти побрзо сушење и помалку штета.МОЌ И ФЛЕКСИБИЛНОСТ ЗА СЕКОЈ ТИП на КОСА : Моќен, брз-сушење фен за директно, брановидни, кадрави, и coily коса.Брзо се Исуши Лесна Фен за Коса дизајн, така можете да добиете одлична blowouts.Нашите фен за коса може брзо да се исуши косата, а исто така се даваат на вашата коса најдобрата грижа.Моќност : 1600 Wcolor : gray Size : 12.5 cm * 32.5 cm Weight : 300 grams Touch уреди со покажувач : Допир За да го ослободи запре.Променлива брзина контрола на температурата, без прилагодување : топол воздух брзо сушење, постојана температура за нега на коса.Негативните јони : брави губење на влагата и ја намалува сува коса.Интелигентна контрола на температурата : постојана температура за нега на коса, брзо сушење, без оштетување на косата, висока термичка ефикасност.Правец на пропустливи : Тоа може да се расклопуваат или да ротира 360 степени.Дифузија tuyere : Прави кадрици повеќе меки и цврсти.Саќе Воздух Влезот : го Намалува случајно упад, го зголемува внесувањето воздух дизајн, и го намалува бучавата при внесување на воздух.Воздухот влезот : одржувајте растојание од 10 см од косата за време на употреба.Преносни кука : лесен за употреба.Пакетот вклучува:1pcs.

За стоката

Слична стока во категоријата