0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Радијатор Вентилаторот за Ладење - Mupera Универзална Тенок Вентилатор, Push/Pull Електрични Радијатор Ладење Собранието Реверзибилна 12V 80W, со Монтирање на Ко?

Електрични Радијатор Вентилаторот за Ладење - Mupera Универзална Тенок Вентилатор, Push/Pull Електрични Радијатор

DEN 666.72
Това е достапна

Износот

ВИСОКА-ПЕРФОРМАНСИ ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР - Високо-вршење на електрична радијатор вентилаторот за ладење во 12 Volts, 10 Ножеви, Максимална Фан CFM=1650 CFM, Максимална Фан ВРТЕЖИ во минута=2250 ВРТЕЖИ во минута.PUSH/PULL - Mupera електрични радијатор вентилаторот за ладење е реверзибилна.Тоа може да се користи како puller.Флип на сечилото во текот и се јават на жица за да стане воздух тласкач.НИСКО ниво на БУЧАВА - Опремен со нова технологија и запечатени топката лежишта, целосно избалансиран фанови се користат за ефикасно намалување на бучава.ДОЛГ животен ВЕК - Mupera електронски радијатор вентилаторот за ладење користи најлон материјал.Добра отпорност на топлина и на корозија се обезбеди долг животен век за електронски радијатор.ШИРОКА УПОТРЕБА - Универзална радијатор вентилаторот за ладење ги собере различни возила и мотори.Тоа зависи од големината на вашиот радијатор.Помошната опрема за ладење на целиот мотор оддел, вклучувајќи радијатори, системите за климатизација, intercoolers, масло системи, и преноси.

За стоката

Слична стока во категоријата