0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Qiilu 12V/15W Мотор Ладење Вентилатор, Електричен Мотор Ладење Вентилатор Радијатор за Мотор АТВ Оди Kart Quad Кабриолет 150cc 200cc 250cc Црна

Qiilu 12V/15W Мотор Ладење Вентилатор, Електричен Мотор Ладење Вентилатор Радијатор за Мотор АТВ Оди Kart Quad

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

【Услуга Гаранција】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.6 во Должина на Кабел : Прибл.За ладење вентилатор овозможуваат мотор топлина брзо дисипација, се обезбеди безбедно и да се подобри ефикасноста на работата.2 оз Пакет Листа : 1 * Вентилаторот за Ладење Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање.【Висок Квалитет】На вентилаторот за ладење е направен од супериорен квалитет АБС материјал, кој има цврсти, практични, трајни, не е лесно да се скрши. 【Fitment】Оваа вентилаторот за ладење се вклопат за повеќето 150cc 200cc и 250cc ОДИ КОЛИЧКА АТВ Мотор QUAD КАБРИОЛЕТ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања по примена на нашите производи, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.На вентилаторот за ладење е направен од супериорен квалитет АБС материјал, кој има цврсти, практични, трајни, не е лесно да се скрши.Тоа е многу лесно за инсталација и отстранување, директна замена за стари или скршени еден.Карактеристики : 1.

За стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Black
Voltage:
12V
Power:
15W
Distance Between Mounting Holes:
Approx. 165mm/6.5in
Fan Case Size:
Approx. 116 * 116mm/4.6 * 4.6in
Cable Length:
Approx. 320mm/12.6in
Fitment:
for most 150cc 200cc and 250cc GO CART/ ATV/ BIKE/ QUAD/ BUGGY
Package Weight:
Approx. 346g/12.2oz
Package List:
1 * Cooling Fan :
Note:
1. Please kindly confirm the fitment before ordering to make sure this item is perfectly fit. :
2. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement, thanks for your understanding. :

Слична стока во категоријата