0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цел ЖИВОТ НАКИТ 4.5 мм Кубанската Линк Синџир Ѓердан за Жените & Мажите 24k Злато Позлатен

Цел ЖИВОТ НАКИТ 4.5 мм Кубанската Линк Синџир Ѓердан за Жените & Мажите 24k Злато Позлатен

DEN 1464.00
Това е достапна

Износот

Во тенџере метал јадро е обично направени од никел или челик кои имаат тенденција да предизвикаат алергиски реакции кај луѓето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета. ????Оваа ТРАЈНИ 4.За една работа, ние го прават нашите накит тука во сад. ???? "Цел живот Накит е СЛЕДНАТА НАЈДОБРА РАБОТА е ДА се СОЛИДНА ЗЛАТО", еден од нашите клиенти, рече неодамна, Вие може да добиете десет наш за секое парче на 14k или 18k ќе го купите.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.За друг, нашиот накит е направен со комерцијален формула позната само на нашата високо квалификувани занаетчии.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ????Произведено ВО САД од 1987 година од страна на мал семеен се кандидира бизнис; Доаѓа во црно кадифе торбичка за лесно давање на подарок; Достапен во 16 18 20 22 24 26 и 30 инчи.Ова е причината зошто тоа има тенденција да се носат толку брзо. ????Го носат овој прекрасен ДИЈАМАНТ НАМАЛИ ЗЛАТЕН ЛАНЕЦ со доверба, бидејќи само вашата jeweler ќе знаете ова не е солидна злато; Носат сами или да додадете pendant на вашиот избор.5 мм ( ~ 11/64" ) Тенки Тротоарот Линк Синџир е НАПРАВЕН ДА ТРАЕ до 20 X повеќе од 24 karat вистински злато позлата од стандардните electroplated мода накит; Додека некои други позлатен синџири би лесно да се скрши, дупка или да се претвори вашиот врат зелен - нашите ѓердани се СИЛНИ; Овој синџир е солидна - НЕ шупливи внатре.Произведено во САД.

За стоката

Слична стока во категоријата