0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Marhashii 5-320Yards 3мм Бел Високо Еластична Шиење Еластична Бенд Станот на Гумени Бендот Половината Бенд Водат Јаже Еластична Лента за Обележување - 3мм - 200M

Marhashii 5-320Yards 3мм Бел Високо Еластична Шиење Еластична Бенд Станот на Гумени Бендот Половината Бенд Водат

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената спектар на еластична деформација, тоа лесно може да се опорави оригиналната должина без деформација.Направени од високо-квалитет на еластичен материјал, без мирис, безбедно и издржливи, кожата-пријателски, силна еластичност погоден за рака-сечење.Било должината може да се намали, најдобар избор за изработка на ракотворби.ШИРОКА УПОТРЕБА : Нашата еластична бенд може да се користат за домашна декорација или ремени, laces, венчиња, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, headbands, laces, перики, дневници, капи, торби, па дури и DIY накит.Еластична бендови, исто така, може да се широко се користат во маски, или ленти,За појаси, necklines или занаети каде што треба.Еластична канапи за шиење, Еластична бендови, Еластична бенд, Еластична string за маска еластична бендови за шиење 1/4 инчи 1/4 инчи еластична за шиење еластична бендови за шиење 1/8 инчи еластична бендови за шиење еластична кабелот еластична кабелот за маски 1/8 инчи еластична за шиење ткаенина маска ткаенина носот мост за маска за шиење додатоци и потрошен материјал biore пора ленти бела маска, еластична бенд еластична бендови.СОВРШЕН ЗА ШИЕЊЕ : Со ножици може да се скрати еластична бенд во должина сакате.Користете го за појаси, necklines или рачно изработени занаетчиски. 100% НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволување на решение!Превозот Во Светот!!!.Материјали : Најлон и Cotton Color : White Width : 3mm Shape : Flat Length : 5/10/30/50/100/200/300 MNotice : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

За стоката

Слична стока во категоријата