0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Umbra - 242734-782-РЕМ Самрак Една Завеса Род Set – Заврши Целиот Дизајн е Идеален за Затемнување или Соба Затемнување Панели, 48-88, Никел

Umbra - 242734-782-РЕМ Самрак Една Завеса Род Set – Заврши Целиот Дизајн е Идеален за Затемнување или Соба Затемнување

DEN 239.52
Това е достапна

Износот

СОБА ЗАТЕМНУВАЊЕ РЕШЕНИЕ : Со создавање на прозорецот завеса прачка дека облини на двата краја, завеси седат флеш против ѕид со Самрак и заврши околу прозорецот од крај до крај, блокирање надвор светлина додека изолациони соба.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ : Вашиот Самрак завеса род доаѓа со се што ви треба да се постави брзо и не бара завеса род заградата; вклучува челик завеса род, метални навртки, пластични завртки подлога, и лесно да се следат инструкциите.Се ВКЛОПУВА MUTLIPLE WINDOWS ГОЛЕМИНИ : Telescoping род има ¾ -инчен дијаметар и е достапен во 3 големини за да се приспособат на повеќето windows.ЗАШТЕДИТЕ НА ТРОШОЦИТЕ за ЕНЕРГИЈА, НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВА : Кога се комбинирани со затемнување завеса или светло блокирање завеси Самрак ќе ви помогне insulate вашата соба, блокирање зима е ладно drafts (недовршени), како и на отворено бучава.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Umbra е посветена на највисоките нивоа на квалитет и одличност и стоиме зад секој производ правиме.Ние знаеме што се случува со љубовта вашето купување, но ако не сте целосно воодушевен од било која причина (или дури и воопшто без никаква причина), едноставно јавете ни во рок од 30 дена од добивањето на својата цел и ние ќе среќно во решавањето на ова прашање или проблем целосно враќање на средствата.Стил : Завеса Прачка | Боја : Никел | Големина : 48-88" Фитинг правото на ѕидот, на Самрак Завеса Род е од суштинско значење завеса додаток за блокирање надвор светлина и изолација од собата.Самрак е создадена од страна на свиткување на прачка за да се овозможи панели за да се вклопи во станот против ѕид, спречување на светлината од ѕирка преку.Комбинираат Самрак Прачка со затемнување или светло блокирање завеси да им помогне на insulate вашата соба, блокирање надвор ладно време и несакани бучава.Исто така достапни во двокреветна завеса род да се сместат 2 панели.

За стоката

Слична стока во категоријата