0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ivilon Драпериите Третман Прозорец Завеса Род - Квадрат Дизајн 1 1/8 Род. 120 на 240 Инчен - слонова коска/Бела

Ivilon Драпериите Третман Прозорец Завеса Род - Квадрат Дизајн 1 1/8 Род. 120 на 240 Инчен - слонова коска/Бела

DEN 1175.76
Това е достапна

Износот

Telescoping драпериите третман прозорец завеса род големи димензии се протега од 120 во.да 240 во. (10 метри до 20 стапки).Тешки метали пол 1 1/8 во дијаметар.Проверете ги последните слики на производот за мерења.Ivilon драпериите род поставите доаѓа подготвен да се откажам со сите монтажа хардвер.Секој комплет доаѓа со telescoping прачки, finials, загради, навртки, заштита и инструкции.Натпреварот со било кој тип на драпериите настануваат за секој простор.Појавување на Ivilon Клип Прстени се достапни одделно.Големина : 120 на 240 во.

За стоката

Слична стока во категоријата