0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Соба/Dividers/Сега Таванот Планината Виси Завеса Род - Ѕидот Монтирани Завеса Прачка со Заградата - Долги, Тешки Прачка за Прозорецот за Завеси од Соба Dividers Сега (108-168 Ин?

Соба/Dividers/Сега Таванот Планината Виси Завеса Род - Ѕидот Монтирани Завеса Прачка со Заградата - Долги, Тешки

DEN 1020.00
Това е достапна

Износот

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ЗАВЕСА РОД РЕШЕНИЈА – Привлечна, евтини, и совршен за голем број на прозорецот и соба големини.БРЗ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА - Нашите тешки-должност виси прачки претставуваат креативен и стилски начин да висат завеси рок од неколку минути.СИЛНА ИЗГРАДИ – Совршени за на плафон или на ѕид.Поддршка на платите и хардвер вклучени.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ - 36in-56in, 56in-108in, & 108in-168in.Прачки лесно се поврзани со работа на многу различни прозорец или соба големини. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - со гордост, со седиште во сад.Поддржани од најдобрите Услуги на Клиентите - да НИ се ЈАВИТЕ, ПОРАКА за НАС, КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во секое време!.Големина : 108in-168in | Боја : Бела.

За стоката

Слична стока во категоријата