0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе/Дете Момчиња Деца Едно Парче Костим за капење со UPF 50+ Заштита од Сонце со Шапка

Бебе/Дете Момчиња Деца Едно Парче Костим за капење со UPF 50+ Заштита од Сонце со Шапка

DEN 236.64
Това е достапна

Износот

80% Најлон / 20% Spandex.Совршено се вклопуваат 5 големина за 1-6 Т бебе момчиња.Момчињата осип guard одговараат, UPF 50+ UV заштита од сонце блокови 98% од UVA и UVB зраци, ефикасно да се спротивстави на ултравиолетови зраци, заштита на детската кожа.Погодна за пиење, капење,сурфање, вода спорт летен одмор, плажа одмор и др.Пакет содржи : 1 компјутер бебе едно парче костим за капење, 7-15 дена да пристигне, fba има 2 ден превозот услуга.

За стоката

Слична стока во категоријата