0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bluetooth Слушалки Neckband V5.0 Безжични Слушалки Спорт Earbuds w/Микрофон Cordless Бучава Поништување на Слушалки 10Hrs Изведба за Салата Работи Компатибилен со iPhone Галакси Андроид (

Bluetooth Слушалки Neckband V5.0 Безжични Слушалки Спорт Earbuds w/Микрофон Cordless Бучава Поништување на Слушалки

DEN 599.76
Това е достапна

Износот

10-Hr Одлична Долго траење на Батеријата : Ова Bluetooth слушалки има 90 m Ah моќна батерија, до 6 часа континуирано разговорот, 6 часа музика време, 24 времето на мирување и само треба трае околу 1,5 часа за целосно наполнета.Напреден Bluetooth V5.0 Конективност : Bluetooth V4.2 обезбедува побрза, постабилна и пошироко компатибилност со i OS и Android паметни телефони, таблети, лаптопи, MP3 плеери.Тоа исто така може да го спарите лесно со било кои два Bluetooth уреди истовремено.Удобен светлина магнет : вграден-во магнет дава оваа околу вратот Bluetooth слушалки со кабел лесен за складирање начин да ги носите кога вашиот earbuds не е во употреба, значително намалување на товарот во ушите.IPX4 Водоотпорен : Опремен со IPX4 водоотпорен нивоа, нашите богови безжична earbuds ти служи во секое време без разлика што се во салата, тренингот, трчање и други испотени вежба.Идеален Дизајн за Вежбање : Ова Bluetooth слушалки обезбедува Дополнителна Флексибилност, Преносливост, и Издржливост кога се вежба.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за овие слушалки падне!Нема болка за долго време да го користите.Погоден за салата, работат надвор и работи.Карактеристики : Вграден-во 90m Ah безбедност литиум батерија, со користење на ниска моќ микро-моќ технологија, брзо полнење 1 час, обезбедување на долготрајна батерија life Bluetooth 5.0, меморија вратот виси, може да биде свиткана arbitrarily Lightweight материјал дизајн намалува тежината на слушалка со 30%, што го прави удобно и безболно да се носат за долго time Connect на говорница, меморија линк функција, high-definition call Convenient магнетни дизајн, нема слушалка кабелот entanglement Free префрлување, smart еден за two Ordinary водоотпорен, без страв од потење во текот на exercise Specifications : Bluetooth верзија : 5.0 Врска опсег : растојание 10 meters Battery капацитет : 90m Ah Music време на репродукција : околу 6 hours Package : 1*Вратот-монтирани bluetooth слушалки.

За стоката

Слична стока во категоријата