0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Maxell 4.7 GB 2X DVD-RW (3 -Pack)

Maxell 4.7 GB 2X DVD-RW (3 -Pack)

DEN 143.76
Това е достапна

Износот

Продавници 4.7 GB на информации и поддржува 1,000 читај/пишувај циклуси.Дисковите се компатибилен со DVD-RW дискови/рекордери.Откако се евидентира, DVD-RW дискови може да се прочита од страна подоцна генерација DVD-ROM-от репродукција уреди.

За стоката

Слична стока во категоријата