0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Буквално DVD+RW 4.7 GB 4X со Брендирани Површина - 30pk Вретено & DVD-R 4.7 GB 16x АЗО Книжени Медиуми Диск - 50 Диск Вретено

Буквално DVD+RW 4.7 GB 4X со Брендирани Површина - 30pk Вретено & DVD-R 4.7 GB 16x АЗО Книжени Медиуми Диск - 50

DEN 947.28
Това е достапна

Износот

Производ 1 : 30 високо-одделение rewritable DVD+RW дискови со сто година архивирање на живот и OEM вози уверение.Производ 1 : Користи Супер Eutectic Снимање Слој (SERL) снимање боја, која ја минимизира бучавата за време на пишување/преработи циклуси и обезбедува супериорни архивски стабилност.Производ 1 : 4.7 GB е идеален за чување на дигитални слики, музика , видео и повеќе.Секој DVD+R ви овозможува да складирате до 1550 фотографии или повеќе од 120 минути на 720p видео.Производ 1 : Компатибилен со повеќето DVD-R и DVD+R дискови, вклучувајќи Пионер, Apple, Sony, Dell, LG, HP, Lenovo и други.Производот 2 : 50 висок степен на non-rewritable DVD-R дискови со сто година архивирање на живот и OEM вози уверение.Производот 2 : Напредни АЗО снимање боја оптимизира читај/пишувај перформанси дозволувајќи им да се снима во околу 5 минути.Производот 2 : 4.7 GB е идеален за чување на дигитални слики, музика , видео и повеќе.Секој DVD-R ви овозможува да складирате до 1550 фотографии или повеќе од 120 минути на 720p видео.Производот 2 : Компатибилен со повеќето DVD-R и DVD+R дискови, вклучувајќи Пионер, Apple, Sony, Dell, LG, HP, Lenovo и други.Големина : 30pk Вретено | Стил : Буквално DVD + Книжени Медиуми Диск.

За стоката

Слична стока во категоријата