0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
X-DREE 2.5mmx65mm Коси ударна дупка Удар Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку(Broca de papel hueca став perforadora де punzonado cónico де 2,5 mm x 65 mm

X-DREE 2.5mmx65mm Коси ударна дупка Удар Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку(Broca de papel hueca став perforadora

DEN 198.48
Това е достапна

Износот

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Шупливи Хартија воена Вежба 1 x Случај; Име на Производ : Шупливи Хартија Вежба.Тежина : 29g; Вкупната Големина : 65 x 11mm/2.6" x 0.43" (L*Макс.D).Удирање со Должина : 20mm/0.8"; Удирање со Дијаметар : 2,5 mm/0.1"(Longitud де perforación : 20mm / 0.8' '; Diámetro де perforación : 2,5 mm / 0.1' '.Функција : Коси ударна дупка(Característica : Коси месо тело. 2.5mmx65mm Коси ударна дупка Удар Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Bit Feature со коси ударна дупка, 2,5 mm удар дупка , Остар сечење на работ восок обложени додека го користите.Одговараат на голем број хартија вежба малку машини.Опис на Spanish Broca de papel hueca став perforadora де punzonado cónico де 2,5 mm x 65 mm Color директорот : Tono plateado; Материјал : Metal Contenido del paquete : 1 x taladro de papel hueco, 1 x caja; Nombre del producto : taladro de papel hueco Peso : 29 g; Tamaño вкупно : 65 x 11 mm / 2.6' 'x 0.43' '(L * Макс.Г) Longitud де perforación : 20mm / 0.8' '; Diámetro де perforación : 2,5 mm / 0.1' 'Característica : Коси месо тело.

За стоката

Слична стока во категоријата