0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Aexit Кожа ket Удари Појас Дупка Удирање Перфоратор Шупливи Дупка Удар Алатка Дупка Удари 16mm Кол

Aexit Кожа ket Удари Појас Дупка Удирање Перфоратор Шупливи Дупка Удар Алатка Дупка Удари 16mm Кол

DEN 1723.20
Това е достапна

Износот

Удар Дупка Големина : 16mm/0.63"; Вкупната Големина : 102 x 19mm/4" x 0.75"(L*D).Вкупната Тежина : 151g; Име на Производ : Шупливи Дупка Удар.Пакет Содржина : 1 x Шупливи Дупка Удар.Материјал : Метал.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Лесно удар прецизни дупки во ket, винил, кожа, дрво, појас, пластика и други меки материјали со оваа топка дупка удар.Се препорачува за falconry , хоби ,занаети , моделирање , дома поправка итн.

За стоката

Слична стока во категоријата