0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На самитот Treestands Viper SD Качување на Дрво Стенд-Realtree Дрва, SU81138

На самитот Treestands Viper SD Качување на Дрво Стенд-Realtree Дрва, SU81138

DEN 797.04
Това е достапна

Износот

Силна, лесна алуминиумска конструкција го задржува Viper SD е тежина во 20 килограми.Затворени пред дизајни прави качување бриз со давање на ловци седиште да се користи додека се качува или надолу по дрвото.Седат удобно за часа во суспендирани пена-поместена седиште со cushioned backrest и поместена потпирачи за раце.Големи 20"x36" алуминиумски со 5-канал платформа рамка со Мртов Метал звук dampening технологија.Realtree Маскирна.На Viper SD е најпопуларниот застане на Самитот постава.Својот лесен и силна алуминиум изгради прават тоа алпинист на избор за хардкор ловци.На поместена ранец ремени споени со рамки на горниот и долниот способност да се спакуваат тесни едни против други овозможи максимална преносливост без разлика колку растојанието.Откако ќе одам таму, да остане за некое време во чекање пена-поместена седиште со cushioned backrest и поместена потпирачи за раце.На затворена пред овозможува едноставна седат-и-стои качување и двојки како пиштол и самострел одмор.Големиот 20"x36" алуминиумска платформа нуди многу нога простор да застане за лак шут, премногу.На Viper SD карактеристики на Самитот е Мртов Метал технологија која ви овозможува да се движи во мирување без создавање игра-spooking неприродна метал звук.Поместена седиште, железнички и столовите се декорирани во Realtree кавер-за максимална прикривање.

За стоката

Слична стока во категоријата