0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Магнетни/Кука & Јамка Просторија Рамка, Акрилик, 8 1/2 x 11, Јасно (6 Парчиња)

Магнетни/Кука & Јамка Просторија Рамка, Акрилик, 8 1/2 x 11, Јасно (6 Парчиња)

DEN 1653.60
Това е достапна

Износот

Кука & Јамка дел на грбот стапови да ткаенина ѕидови.Вклучени Кука & Јамка, поддржан од магнет, исто така ви овозможува да се откажам рамка на датотека, кабинети и други метални површини.Вертикална или хоризонтална екранот.Тежина : 0.508 кг / Кутија.Димензии : 0.33" x 9.3" x 14.9".Издржливи styrene рамка покажува и штити фотографии и документи.

За стоката

Слична стока во категоријата