0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CM4 - Chisels со Hartpress-рачка

CM4 - Chisels со Hartpress-рачка

DEN 2112.00
Това е достапна

Износот

10 mm x 195 мм.Рачно изработени алатка; Направи да трае - врвен вредност за пари; Исто како слика.Алатката е дизајниран и произведен од страна на квалификувани специјалисти на "Olympia – Krasnyi Krest" претпријатија.Алатката ги исполнува сите меѓународни стандарди (сертификација беше извршена според ISO 9001 ниво).Направени во не ' рѓосувачки челик со висока содржина на хром (за работните делови од инструменти).

За стоката

Слична стока во категоријата