0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Grizzly Индустриски H7940 - ХСС Струг Chisels, 3 компјутер. Сет

Grizzly Индустриски H7940 - ХСС Струг Chisels, 3 компјутер. Сет

DEN 2590.80
Това е достапна

Износот

High Speed Челик (ХСС) ножеви.Пакет димензии : 6.5" x 17.5" x 1.5".Приближна тежина : 2.7 кг.Овие стружење chisels се идеални за сад вртење и детали работа.Секој длето мерки околу 16" долго со 10" пепел се справува и со голема брзина челични ножеви мерка целосна 7/32" дебела!Комплет вклучува еден круг, еден криви и еден 90 Degree агол длето.Длето собата е заштитена во опремени дрвена кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата