0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CM3 - Chisels со Hartpress-рачка

CM3 - Chisels со Hartpress-рачка

DEN 813.60
Това е достапна

Износот

8 mm x 195 мм.Алатката се дизајнирани и произведени од страна на квалификувани специјалисти на "Olympia – Krasnyi Krest" претпријатија.Алатката ги исполнува сите меѓународни стандарди (сертификација беше извршена според ISO 9001 ниво).Направени во не ' рѓосувачки челик со висока содржина на хром (за работните делови од инструменти).Рачно изработени алатка; Направи да трае - врвен вредност за пари; Исто како слика.ВНИМАНИЕ, ВЕ МОЛАМ! 1. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ! 2. ВИСОК КВАЛИТЕТ, НИСКИ ЦЕНИ! 3. ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА БЕЗ да се ОСТРАТ, без оглед на количината на операциите што ги направи за време на овој период на време.

За стоката

Слична стока во категоријата