0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Спирала Flute Допрете, Mbot, S/O, 1 1/2-12

Спирала Flute Допрете, Mbot, S/O, 1 1/2-12

DEN 19980.24
Това е достапна

Износот

Обезбедува цврстина за отпорност на абење.ХСС-E супстрат материјал. 4 флејта.Оваа спирала fluted допрете на DIN стандард е дизајниран за прислушување појачани челик како што 4140, 4340, H-13, D-2 и 1055 до Hr C 35 како и различни од нерѓосувачки челик.Тоа карактеристики high speed челик материјал, 45 степен хеликс, пареа оксид заврши, модифицирани дното стил (2.5 P-3 P), класа 2 B одговара, големината е 1-1/4", бројот на флејта 4.

За стоката

Слична стока во категоријата