0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BGSD Мажите Марк Класичен Волна Мешавина Грашок Палто (Редовни и Голема & Високи и Краток)

BGSD Мажите Марк Класичен Волна Мешавина Грашок Палто (Редовни и Голема & Високи и Краток)

DEN 1919.76
Това е достапна

Износот

Шел : 70% волна 25% полиестер, 5% други; Поставата Полиестер навредени обвивка.Две надворешноста страна џебови и внатрешни џебови.Прибл.должина од централен бек : редовни 32.5"; висок 34"; голема 34.5"; голема редовни кратки 31"; голема кратко : 33".BGSD е U. S. A. дизајниран и заштитна марка бренд.Сите BGSD етикета стока ќе се продаваат со сосема нов, и секогаш ќе вклучуваат оригинални бренд тагови и етикети.

За стоката

Слична стока во категоријата