0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SEALIGHT 9006 HB4 LED Светла за Магла 5000 Lumens, 11W Светла за Магла 6000K Xenon Бела, 1:1 Халоген Дизајн, Водоотпорен IP67, 300% Осветленост светилки drl Светилки Замена за Автомобили, спортс?

SEALIGHT 9006 HB4 LED Светла за Магла 5000 Lumens, 11W Светла за Магла 6000K Xenon Бела, 1:1 Халоген Дизајн, Водоотпорен

DEN 791.76
Това е достапна

Износот

Пред ставање на ред, ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица за да се потврди точниот модел што ви треба. - ДОЛГ животен век : Напредни CSP LED чипови и целата авијација алуминиум тело, алуминиум топлина мијалник е конструиран за да обезбеди супер ладење способност, која овозможува подолг животен век до 5,0000 часа. - СУПЕР СВЕТЛО : 300% посветла од халоген, содржи најновите CSP LED чипови извишува светлина од другите. 5 Минути Брза Инсталација : 1 : 1 фабриката халоген сијалица дизајн го прави 9006 led светилки лесно се вклопуваат во вашиот автомобил е светло приклучок без било какви алатки или модификации.Овој производ нема да има голема греда или ниска зрак функција и не се погодни за фарови. - CANBUS Подготвени : 11 W висока моќност, можат подобро да одговара на возило струја, намалување на систем грешка проблеми. Canbus-готов дизајн го намалува проблемот на купување на погрешен производи.Поради LED светилки струја е помала од акции светилки, може да постојат ситуации кои се некомпатибилни со некои Европски возилото системи, во кој случај што дополнителни оптоварување отпорници може да бидат потребни за да се избегне грешка кодови или светкави проблеми.Plug and play, без поларитетот, инсталирајте и да уживате во вашето патување.Забелешка : Пред да го купат, ве молиме обратете се до comfirmedfit да се осигура правото една.

За стоката

Слична стока во категоријата