0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
iPhone 13 Про Max Случај 6.7, Симпатична Тенок Дизајн Мода Обичај Покрие Јасни Случаи за iPhone 13 Про Макс (Графити-Натприродни)

iPhone 13 Про Max Случај 6.7, Симпатична Тенок Дизајн Мода Обичај Покрие Јасни Случаи за iPhone 13 Про Макс (Графити-Натприродни)

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

i Phone 13 Про Max Случај.Tpu+ Избраниот Увезени Заштита На Животната Средина Pc Материјали.Материјалот Е Во Согласност Со Европските Стандарди За Заштита На Животната Средина.Двете Страни Усвојување На Најновите Прашина Прскање Технологија, И Нема Луто Мирис.Сите Намалувања Се Совршено Подреден Во Средина, Прецизни Полнење Намалувања Одговара На Јачината На Звукот Копчиња, Од Страна На Копчиња И Криви На Уредот И На Доброто Кривина, Обезбедува Цврст И Удобен Зафат За Телефонот , За Да Се Спречи Било Прашина Од Влегуваат И Гребење На Телефонот Тело.Лесно Да Се Инсталира И Совршен Тока Функција, Не Треба Да Се Мачат Да Го Отворите И Затворите Случај.Iphone Случај Има Висока Усна Околу Задна Камера, Може Да Се Заштити Екран И Камера Се Спротивстави На Гребење И Пуштање Од Предниот Или Задниот Дел.Поддршка за безжично полнење, размена и наплата загарантирана.

За стоката

Слична стока во категоријата