0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Z-ТЕРЕНСКИ Жолти LED Светла за Магла Собранието за Такома -2019 4Runner / Тундра 2014-2019 Camry 2007-2014 Жолто Златно Жолта боја со Јасно Леќа Браник Возење Замена Светилки

Z-ТЕРЕНСКИ Жолти LED Светла за Магла Собранието за Такома -2019 4Runner / Тундра 2014-2019 Camry 2007-2014

DEN 1687.20
Това е достапна

Износот

Стилски Око-фаќање на Изгледот-Совршена боја натпревар за криеше и LED светилки, донесување на вашиот автомобил модерен и кул настапи. 200% Посветла Од Акции Халоген - Дизајн со 3500 K килибар жолти LED чипови и светлината на 5000 lumens по собата.Одговара за 2016-2019 Такома, 2014-2019 4 Runner, 2014-2019 Тундра, 2007-2014 Camry.ЛЕР : 1 Главни projetor + 3pcs D форма high-tech LED.Бренд Нови Led диоди Магла Светлина FITMENT - Одговара за 2016 година -2019 3-та Генерација Такома, 2014-2019 4 Runner, 2014-2019 Тундра, 2007-2014 Camry Камиони.000-hr животниот век-Користи умре-фрлија алуминиум топлина мијалник и IP67 водоотпорен издише вентил карактеристики за да се избегне влага.Помалку од 15 Минути- Installation Just plug право во акции жици, без модификација е потребно, Plug and Play дизајн.Ги исполнува или го Надминува сите Регулатива во САД & Канада. 200% Brightness-Висока лумен Led диоди овозможи ви овозможува да гледате на патот повеќе од јасно од повеќето Led диоди овозможи халоген магла светлина во пазарот.Напон : 12 V DC.Стилски Око-фаќање на Изгледот-Совршена боја натпревар за криеше и LED светилки, донесување на вашиот автомобил модерен и кул настапи.Вистински DOT/SAE во Согласност Светлина - Овие led светла за магла доаѓа со детални ТОЧКА Број на објективот, Правната на патот.Совршено го замени акции халоген магла.IP67 Водоотпорен Стапка.АПЛИКАЦИИ.ЗАБЕЛЕШКА : Овие светла за магла се дизајнирани за да го замените оригиналниот светла за магла, жица темперамент не се вклучени.Помалку од 15 Минути- Installation Just plug право во акции жици, без модификација е потребно, Plug and Play дизајн.До 50000 Часа Живот - Трајни shatterproof Јасно PC леќа и напредни алуминиум материјал нудат ефикасни топлина дисипација и подолг животен век.000-hr животниот век-Користи умре-фрлија алуминиум топлина мијалник и IP67 водоотпорен издише вентил карактеристики за да се избегне влага.Состојба : 100% Сосема Нов. 200% посветла од вашата оригинална халоген магла светилки, овозможи подобро да го види лејн маркери, сообраќајните знаци и другите возачи.

За стоката

Слична стока во категоријата