0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MagnaFlow Мачка-Назад Перформанси Издувниот Систем 19367 - Конкуренција Серија, од не ' Рѓосувачки Челик 3во Главниот Цевки, Quad Сплит Задниот Излез, Полиран 3.5 во Издувните ?

MagnaFlow Мачка-Назад Перформанси Издувниот Систем 19367 - Конкуренција Серија, од не ' Рѓосувачки Челик 3во Главниот

DEN 9598.80
Това е достапна

Износот

АГРЕСИВЕН ЗВУК/КОНКУРЕНЦИЈА СЕРИЈА - Како што самото име имплицира, Magna Flow перформанси издувни системи се конструирани за моќни перформанси и звучни.Брз проток mandrel свиткани цевки и помали, погласно, директно преку mufflers се овозможи помалку издувни гасови проток ограничување, полесни систем тежина и звук со цел да се слушне на патеката.Специјално дизајнирани за 2015-2021 Dodge Challenger.МАЧКА-НАЗАД ПЕРФОРМАНСИ - Екстензивно тестирање и dyno-докажано моќ направи оваа издувните навистина развиен за управувано.Тој е дизајниран да го заменитре оригиналниот издувните компоненти по каталитички конвертор.Овие системи се 50-правна држава и со цел да се оптимизира моќ врз основа на фабриката калибрација.ГРОМ-ЗА ИНСТАЛАЦИЈА - Magna Flow користи state-of-the-art 3 D скенирање технологија за време на истражувањето и развојот процес за да се обезбеди дека ова издувниот систем ќе одговара И го надмине оригиналната опрема.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗВЕДБА - Високо отпорен на корозија, од не ' рѓосувачки челик изградба инкорпорирање на прецизност ЦПУ роботски производство за квалитет fitment и долговечност.Изградена за да биде на издувни гасови што трае животниот век на вашето возило.ОГРАНИЧЕН ЖИВОТ ИЗГРАДБА ГАРАНЦИЈА Перформанси што трае.Уживајте во грижете се-слободен сопственост знаејќи дека сте поддржани од страна на Magna Flow е ограничен живот изградба гаранција.Прецизност ЦПУ роботски производство.Направени од премиум компоненти со користење на најнова технологија.Длабоко Magna Flow перформанси звук.

За стоката

Слична стока во категоријата